برای آینده

 ثبت نام برای سمستر بهاری سال 1402 جریان دارد.


به ویب سایت رسمی نهاد موسسه تحصیلات عالی خصوصی کاوون خوش امدید!


پیام ریس نهاد.

موسسه تحصیلات عالی خصوصی کاوون، یکی از نهاد های علمی جوان در شمال کشور است. این موسسه طی چهار سال خدمات ارزنده یی را در بخش های اقتصاد، حقوق و علوم سیاسی و قابلگی عالی انجام داده، جوانان را با روحیه وطنپرستی با پشتکار، علاقمندی به مسلک و وفادار به آرمانهای ملی کشور تربیه و تقدیم جامعه نموده است. موسسه تحصیلات عالی خصوصی کاوون، طی این سالها با دایر نمودن دهها کنفرانس علمی و تطبیق پروژه های بزرگ در بخش های زنان در رهبری، تجدید حیات دوباره (آموزش کمک های اولیه درحالات اضطراری)، معاون نوکریوالی، محکمه تمثیلی، رقابت های کتابخوانی، معاون دواساز در بلند بردن مهارتهای مسلکی جوانان و آگاهی دهی به جامعه کار کرده است. موسسه از لحاظ کیفی و کمی مراحل و مراتب چندی را پشت سر گذاشته، به دستاورد های جدید دست یافته است.

بناینگذار/ریس


پیام ریس نهاد.

ما، به عنوان یک موسسه جوان و پویا، با افتخار به شما، دانش‌آموزان گرامی، خوش آمدید می‌گوئیم. این مسیر آموزشی نه تنها یک جاده است برای یادگیری دانش جدید، بلکه یک سفر برای شکوفایی، اعتماد به نفس، و توسعه افکار است.

استادان ما، با تجربه چندین ساله در زمینه تدریس دانشگاهی، با افتخار به عنوان همراهان شما در این سفر مهم هستند. آن‌ها به عنوان راهنما شما، با روش‌های نوین و آموزشی کارآمد، اساسی‌ترین اصول اخلاقی، و تأکید بر ایجاد یک محیط برابر و انگیزه‌بخش، به شما کمک خواهند کرد تا بهترین خود را کشف و توسعه دهید. در اینجا، آکادمیک به عنوان یک علم پویا و یادگیری مداوم تعریف می‌شود. از شما دعوت می‌کنیم که در این فضا با اشتیاق، کنجکاوی، و مسئولیت پذیری، در جستجوی دانش باشید. ما باور داریم که هر محصل یک داستان یادگیری منحصر به فرد دارد و هدف ما این است که این داستان را بهترین شکل ممکن پشتیبانی کنیم. برابری و تعامل میان اعضای جامعه آکادمیک، از همه مهم‌تر، دید گاه متفاوت و تنوع را ترویج می‌دهد. ما ایمان داریم که در این تنوع، ثروت و قدرت واقعی جامعه ما نهفته است. بنابراین، از فرصت‌هایی که این محیط فراهم می‌آورد، بهره‌مند شوید و با دیگر دانشجویان و اساتید در این سفر مشترک، ارتباط برقرار کنید. امیدواریم که این مسیر آموزشی، یک فرصت بی‌نظیر برای رشد و تعالی شما باشد.

بناینگذار/ریس

اتفاقات تازه در نهاد کاوون

آخرین اتفاقات را دنبال کنید

960 640 admin

افتتاح سیستم تدریس آنلاین HELMS

سیستم تدریس آنلاین HELMS وزارت محترم تحصیلات عالی با حضور…

960 640 admin

امتحان کانکور بهاری سال 1398

امروز ۲۲ حوت ۱۳۹۸ خورشیدی امتحان کانکور بهاری موسسه تحصیلات…

800 533 admin

Role of Technology in Studying

Lorem ipsum dolor sit amet, delenit offendit eu mea, ex…

960 616 admin

Conference on Environment

Lorem ipsum dolor sit amet, delenit offendit eu mea, ex…

960 698 admin

Women in the Economy

Lorem ipsum dolor sit amet, delenit offendit eu mea, ex…

612 308 admin

Youth role in Afghanistan Development

Lorem ipsum dolor sit amet, delenit offendit eu mea, ex…

800 533 admin

Job Fair at KIHE

Lorem ipsum dolor sit amet, delenit offendit eu mea, ex…

1024 683 admin

KIHE Boot camp at Job Fair

Lorem ipsum dolor sit amet, delenit offendit eu mea, ex…

کاوون چگونه است، در ویدیو و تصاویر بنگرید!

رشته های تحصیلی در نهاد کاوون

 • ماموریت پوهنځی قابلگی:
  ماموریت این پوهنځی قابلګی، تربیت نیروی انسانی با دانش، مهارت و سلوک ضروری در جهت ارائه خدمات قابلگی با کیفیت بالا، مطابق استندردهای ملی و بین المللی به صورت منسجم، مستقل و دوامدار به مادران، اطفال، خانواده ها و جامعه است.

  دیدگاه پوهنځی قابلگی :
  خدمات با کیفیت قابلگی، بلند بردن سطح دانش تیوریک و عملی دانش آموزان، کاهش مرگ و میر مادران، تولید فکر و ایجاد فرصت های شغلی در مسیر توسعۀ کشور، دیدگاه پوهنحی قابلگی است.

 • ماموریت پوهنځی حقوق و علوم سیاسی:
  پوهنځی حقوق و علوم سیاسی موسسه تحصیلات عالی خصوصی کاوون در تولید و ترویج علم سیاست، حقوق عامه، روابط بین المللی، اداره، مدیریت و سایر علوم مرتبط متعهد است. ماموریت این پوهنځی را ارایه خدمات آموزشی، تحقیقی، توجه به نیروی انسانی پوهنځی به عنوان یک سرمایه اصلی، ارایه آموزش تحصیلات تکمیلی، تربیت کادر علمی و توجه به معیار های اخلاقی، اجتماعی و اقتصادی جامعه و مشاوره به جامعه علمی، متقاضیان آموزش عالی تشکیل میدهد. پوهنځی حقوق و علوم سیاسی در ایجاد چنین فضا متعهد است.

  دیدگاه پوهنځی حقوق و علوم سیاسی:
  ترقی و پيشرفت پوهنځی حقوق و علوم سیاسی از نظر ارایه خدمات تحصیلی معیاری و با کیفیت، انجام تحقیقات و پژوهش علمی، فرهنگی و ایجاد فرصت های کاری دیدگاه این پوهنځي میباشد.

 • ماموریت پوهنځی اقتصاد:
  پوهنځی اقتصاد در نظر دارد با امکانات و ساز و برگ های دست داشته خویش و با استفاده از تکنالوژی معاصر و دانش به روز شده در زمینه تربیه کادرهای علمی و ارتقاء جایگاه پوهنحی اقتصاد به عنوان پوهنحی برتر در میان پوهنحی های اقتصاد پوهنتون های دولتی و خصوصی (در سطح ملی و بین المللی) برابر نماید.

  دیدگاه پوهنځی اقتصاد:
  آماده ساختن نیروی انسانی متخصص مورد نیاز کشور در زمینه های اقتصاد و مدیریت
  – همکاری های علمی در اجرای پلانهای انکشافی کشور همراه موسسات دولتی و غیر دولتی ذیربط
  – ارتقاء کمی و کیفی خدمات تحصیلی برای متقاضیان با رعایت معیارهای ملی و بین المللی
  – تولید علم و دانش
  – آموزش و یادگیری
  – ترویج استفاده از دستاوردهای علمی به سطح وسیع در کشور بطور عملی و نظری
  – همکاری و تبادل معلومات با کلیه مراکز علمی خارج از پوهنتون
  – تحقیق و پژوهش

 • Diploma in Information Technology (DIT)

  Students are exposed to techniques and methods to analyse, design, and implement software systems at technician and junior management levels.

  Certificate in English Language (CEL)

  Certificate in English Language (CEL) is an intensive three-month program designed for preliminary learners of English who need to acquire the fundamentals of the language to prepare them for DEL Program.


در نهاد تحصیلی کاوون ما معتقد به:

شرایط آموزشی در موسسه تحصیلات عالی خصوصی کاوون به گونه یی مهیا گردیده است که جوانان ما بتوانند در فضای سالم فزیکی و روانی با انگیزه و پیشرفت و انکشاف به دروس خویش ادامه بدهند.
فیس مناسب، امکانات بلند و کیفیت عالی در دروس توآم با موفقیت خوب این موسسه را در سطح شهر مزار شریف و شمال کشور برازندگی بخشیده است. ما در پی آن هستیم با ارئه خدمات عالی تحصیلی و آموزشی سهم لازم را در انکشاف تحصیلات عالی با کیفیت در کشور داشته، لایق اعتماد و باور جوانان و خانواده های عزیز بوده باشیم. با این آرزو همه یکجا بخاطر تآمین صلح، آموزش با کیفیت و آبادی
کشور کار میکنیم.


درباره نهاد تعلیمی کاوون:

ماموریت موسسه تحصیلات عالی کاوون:

موسسه تحصیلات عالی خصوصی کاوون عزم دارد تا به یکی از پایگاه های معتبر علمی کشور و منطقه با اراده پژوهش، تولید و آموزش علم مبدل گردد.

آدرس ما در مزارشریف

کلاینت ها